Kale Kilit

Günümüz şartlarında belli başlı kilitlerin önde geldiğini hepimiz bilmekteyiz. Eskilerden bu yana türkiye de en üst seviyelerde görmeye alışık olduğumuz ve adının bizlere güç verdiği de aşikar olan bir firma bizlerin her zaman gözlerinin önünde bulunmaktaydı. Bu firma için söylenebilecek fazla bir şey  bulunmuyor. Kilit sektörünün önde gelen firması olduğunu hepimiz biliyoruz kale kilit olarak bizlere güvenliği sağladıklarını belirttikleride ortadadır. Keza kapı sistemleri, kilit sistemleri, geçiş sistemleri de bildiğimiz kollarındandır.

Bizde sizlere bu kilit sistemlerinin servisini vermekteyiz. Erdal Gönder Yani cilingiriniz.com olarak Çilingir servisini sizlere sunarken çilingir servisinden yararlandığınız kapıda kale kilit veya kale kilit sistemlerinden bir tanesini daima önermekteyiz. Bu sistemleri aşağıda detaylı olarak sizlere sunduk inceleyerek ihtiyacınız olan sistemleri bizlere bildirin yerinde montajını gerçekleştirelim. Profesyonel çilingir hizmetimizden ve kale kilit montaj servisimizden yararlanmak istediğinizi bize iletişim numaralarımızdan bildirebilirsiniz.

Kale Kilit Şifrematik Sistemi

Sizlerle paylaşmış olduğumu bu resimde şifrematiğin detaylı bir şekilde parçalarını görebilmektesiniz. Bu parçalar sayesinde ofisinizde, binanızda, evinizde üst düzeyde güvenlik kolay giriş çıkışlar sağlayabilmektesiniz.

  • Şifrematik
  • Kapı Manyetiği
  • Göster geç Kartı
  • Trafo

Bu parçalar sayesinde Şifrematik sistemini dilediğiniz yere montajını yapabilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Ayrıca apartman girişi, ofis girişi, otopark yaya geçişleri, kömürlük girişleri gibi yerlerdede kolaylıkla giriş ve kilit sistemini uygulayabilmekteyiz.

TIKLA ÇİLİNGİR ÇAĞIR