Hakkımızda

Anahtarcıçilingir Erdal Gönder, Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri şirketini 2000 yılında kurumsal hayata geçirmiştir. O günden beri de Göztepe İstasyon caddesinde her türlü çilingirkilitanahtaranahtarcı işleriyle; çelik kapıçelik kasa satışıoto kilit açmaçelik kapı açmaçelik kasa açmaanahtar kopyalama ve anahtar yenileme alanlarında faaliyet göstermektedir. 

Kurum yöneticisi ve isim sahibi Erdal Gönder, çekirdekten yetişme bir çilingir ustası olup, 1987 den itibaren, Kadıköy‘de dönemin en usta çilingirleri yanında; bir çilingirin ihtiyaç duyabileceği tüm çilingirlik tekniklerini ve çilingir el eğitimlerini almıştır. Bir süre sonra çalıştığı çilingirlik kurumu Erdal Gönder adıyla anılmaya başlanmış ve tabiri caizse boynuz kulağı geçmiştir. Bu noktadan itibaren artık bağımsızlığını ilan etmesi gerekliğini fark eden çilingir Erdal Gönder; Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri adıyla, Çilingir ve Anahtarcılar Odası‘na kayıtlı bir müessese olarak yoluna devam etmiştir. 

Anahtarcı ve çilingir olarak; kısa sürede dürüstlüğü, disiplini, iş ahlakı ve dakikliğiyle dikkatleri üzerine toplayan Erdal Gönder ve Profesyonel Anahtar ve Cilingir Hizmetleri; Kadıköy Adliyesinin, Ticaret ve Tereke Mahkemelerinin tüm çilingir hizmetleri için tercih ettiği isim olmuştur. Ayrıca; GöztepeBostancıİskeleİçerenköy ve Hasanpaşa Polis Karakollarının acil ve olaylı vakaları için 24 saat çilingir hizmetleri vermektedir. Verdiği hizmetin bir defalık olmadığının bilinciyle çalışan Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri, 4 yetkili uzman personeliyle ve iki servis aracıyla; hafta sonu ve bayram tatillerini de kapsayan 24 saatlik bir çilingir ve anahtar hizmeti sunmaktadır. 

Çilingir ve anahtarcı ustalarıyla; yaptığı işte iddialı bir uzmanlığa sahip kurum, herhangi bir açma işlemi için gidip muvaffak olamayan, başka kurumların çilingirlerine de servis vermektedir. Onların saatlerce uğraşıp açamadıkları çelik kapıçelik kasaoto kapısıapartman kapısı bizim çilingir ustaların birkaç dokunuşuyla açılıvermektedir. 

Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleriher tür ev kapısı açmaçelik kasa açmaoto kilidi açmaçelik kapı açmahidrolik sistem uygulamalarıapartman kapısı açma işlerinde profesyoneldir. Bunun yanında; ev kapı tamiriçelik kapı tamiriçelik kasa tamiriher çeşit oto kilit tamirioto kilit alarmı takmaev ve işyeri alarmı takmaapartman kapısı tamirihidrolik sistem tamiri gibi konularda da uzmandır. 

Peki halkımızın Erdal Gönder’e ve Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri’ne gösterdiği bu ilgi ve güvenin kaynağı nedir? Neden özellikle Anadolu yakasında; bir çilingirçilingircianahtaranahtarcıanahtarciçelik kasa satışıçelik kasa tamiriçelik kasa açmaoto kilit açmaoto kilit tamiricelik kapı açmaçelik kapı tamiriçelik kapı satışıapartman kapısı açmaapartman kapısı tamirihidrolik sistem tamirihidrolik sistem satışı, Mul-t-lock yüksek güvenli kilit sistemlerinin yetkili servis ve satışı gibi konularda ilk tercihleri Erdal Gönder ve Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri olmaktadır? 

Aslında bunun açıklaması çok basittir: Erdal Gönder ve Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetleri öncelikle Çilingir ve Anahtarcılar Odası‘na kayıtlı bir müessese olmasıdır. Şimdi Çilingir ve Anahtarcılar Odası’na kayıtlı bir çok müessese var ama bu kadar popüler değiller dediğinizi duyar gibiyim. O halde tevazuyu bir kenara bırakalım. 

Erdal Gönder kimsenin babasının oğlu değildir. Ama çalışkan, ekmeğini yediği ele sonuna kadar saygılı ve emeğinin karşılığı olan ücretten bir kuruş fazla almayan, helal süt emmiş bir esnaftır. Bunun içindir ki İstanbul’da yaşayan ve Türklere özgü, köylü kurnazı esnaf uyanıklığından nefret eden, ecnebi kökenli T.C. vatandaşlarımızın da ilk tercihidir. İstanbul’un çok uzak bir noktasındaki ev ve işyerlerine ya da Ege ve Akdeniz Bölgesindeki yazlıklarına sanki orada çilingir yokmuş gibi, arabalarıyla ya da uçakla Erdal Gönder’i götürmektedirler. İŞTE BU GÜVENDİR VE BUNU PARAYLA SATIN ALAMAZSINIZ. 

Tercih siz sevgili halkımızındır tabiiki ama anahtarınızı kime kopyalattığınız ya da yuvanızın kapısını kime açtırdığınız önemlidir. 

Son olarak Profesyonel Anahtar ve Çilingir Hizmetlerinde her cins anahtar; yüksek güvenlikli ithal makinelerle kopyalamaktadır. Zengin anahtar ve kilit spektrumuna tüm Türk ve yabancı markalar dahildir. Profesyonel Anahtar ve Çilingir HizmetleriDeco Çelik KapıOrijinal Antep Çelik Para KasasıMul-t-lock yüksek güvenli kilit sistemleri yetkili servis ve bayiliğini de yapmaktadır. 

Kendisi de Gaziantep’li olan Erdal Gönder, istediğiniz yerin boyutlarına göre, yerle yeksan ya da duvara monte tarzında, Antep’ te imal ettirdiği Antep Çelik Para Kasalarını, sonrasında yerleştirip kullanıma hazır bir şekilde teslim etmektedir. Gerektiğinde de servisini yapmaktadır. Bu çelik para kasaları orijinal olup, sahibinin bile unutabileceği, özel zulalarıyla, özellikle kuyumcu sektörünün ve ev kasası isteyen iş adamlarının ilgisini kazanmaktadır. 

Sosyal Medyada Biz

Facebook

Bizi Takip Etmeyi Unutmayın

Facebook

Bizi Takip Etmeyi Unutmayın

TIKLA ÇİLİNGİR ÇAĞIR